عضویت تلگرام عضویت اینستاگرام

٢٠٤٥آغاز جاودانگی بشر!؟

امروزه تصور کردن پیشرفت‌هایی که در آینده روی خواهد داد، دشوار است. آینده‌ای را تصور کنید که در آن بدن متشکل از نانوروبات‌های مقرون‌به‌صرفه و ‌انعطاف پذیرخواهد بود. همچنین این تصور دشوار است که هولوگرام‌های بدن وظیفه کنترل حالات آن را عهده‌دار می‌شوند.

♲ با‌ این‌حال یک‌چیز روشن است: بشریت، برای نخستین بار در تاریخ خود، یک تکامل تدریجی و به‌طور کامل موفق و در‌نهایت تبدیل‌شدن به یک گونه جدید را شاهد خواهد بود.

♻️ پروژه ٢٠٤٥ توسط کارآفرین روسی، دیمیتری ایتسکوو، در فوریه ٢٠١١ و با مشارکت متخصصان پیشرو روسی در زمینه‌های رابط‌های عصبی، روباتیک، اندام‌های مصنوعی و سیستم تاسیس شد.

♻️ ایجاد یک سیستم پشتیبان از مغز انسان که مستقل از حیات بوده و با یک روبات در ارتباط باشد، می‌تواند بدن را به‌طور کامل فرسوده کند یا آسیب برگشت‌ناپذیر را از بین ببرد.

♻️ ایجاد یک مدل رایانه ای از مغز و آگاهی انسان همراه با توسعه ابزاری برای انتقال آگاهی فرد به یک اندام مصنوعی، هدف بازه زمانی سال‌های ٢٠٣٠ تا ٢٠٣٥ است.

♲ این توسعه به‌شدت جهان را تغییر خواهد داد و نه‌تنها امکان جاودانگی را به همه می‌دهد، بلکه باایجاد هوش مصنوعی دوستانه، قابلیت‌های انسانی را گسترش داده و فرصت چندین‌باره را برای مردم عادی برای بازگرداندن یا تغییر مغز خود فراهم می‌سازد.

🔘 نتیجه نهایی در این مرحله می‌تواند یک انقلاب واقعی در درک طبیعت انسان باشد که به‌طور کامل به تغییر چشم‌انداز انسانی برای بشریت منجر خواهد شد.