عضویت تلگرام عضویت اینستاگرام

تصاویری از بهترین فضاهای اداری جهان (۳)

فضای اداری دل‌نشین در درازمدت، در توسعه نوآوری و خلاقیت در یک کمپانی نقش بسزایی دارد.

در اینجا سعی میکنیم تا فضای فوق فناورانه را که در دیزاین و طراحی شماره یک شده و الگوسازی به ارمغان آورده، به شما معرفی کنیم.

در سری قبلی این مطلب دو کمپانی را تحت عنوان تصاویری از بهترین فضاهای اداری جهان (۲) بررسی کردیم و  حال به بررسی محیط کاری شرکت Linkdin دیگر می پردازیم .

این شرکت در شهر مادرید اسپانیا فعالیت می کند ، به همین خاطر خیلی دور از ذهن نیست که دیزاین اسپانیایی بیشتر از هر چیز دیگری به چشم بیاید.

در ورودی این شرکت یک ایده فوق العاده جذاب که می توان از آن به عنوان یک اینفوگرافیک دیواری یاد کرد استفاده شده و تاریخچه Linkdin را در بر می گیرد .

سالن انتظار ، خیلی شیک و مدرن دیزاین شده و رنگ های به کار برده شده در این فضا حس هیجان را در بدو ورود به مهمانان خواهد داد .

سالن مطالعه محیطی آرام به نظر می رسد ، رنگ زیتونی به کار بده شده به همراه سفید تنها می تواند برای آرامش بخشیدن به محیط طراحی شده باشد .

سالن غذاخوری Linkdin با نوری ملایم و فضایی دل نشین برای نیم ساعت استراحت مفید و صرف غذا جذاب به نظر می رسد ، اما شاید به اندازه سایر قسمت های این شرکت روی اتاق تفریح ( Gaming ) وقت صرف نشده باشد

این اتاق شاید از نظر طراحی نیاز به بازسازی داشته باشد!

اتاق کنفرانس نیز با رنگ آبی دیزاین شده و چون آبی رنگ تجاری این برند می باشد ، دیزاینر کار سختی برای انتخاب رنگ این اتاق نداشته است .